wtorek, 24 września 2013

.

Na początku marca tego roku , w Blue City rozpoczęła się druga edycja ""Fashion Blogger Fest", na której mówiono wszystko na temat bloga jak go tworzyć i co powinno być w nim zawarte.
Gośćmi specjalnymi była blogerka Jessica Mercedes " Jemerced "  oraz Maja Sablewska.
Miałem okazję zrobić sobie z nimi zdjęcie.  Na tym spotkaniu było mnóstwo blogerów prezentujących się w przeróżnych kreacjach i każda z nich była wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Były też takie stylizacje, które kompletnie nie przypadły mi do gustu jak na przykład nałożenie specjalnego czarnego kapelusza z czarną siateczką , która zwykle noszona jest przez wdowę podczas gdy odbywa się ceremonia pogrzebu.
No ale to taki jeden drobny szczegół. Były osoby, które ich stylizacje kompletnie odbiegały od innych ze względy na futurystyczne odniesienia. Wyglądali jakby wybierali się na Marsa lub dalej.
Ale w każdym razie miło wspominam tamten dzień i cieszę się, że mogłem spotkać tak wiele osób i każda z osób prezentowała zupełnie inny styl. Fajnie, że spotkałem się z tak wielką oryginalnością osób jeżeli chodzi o inspiracje modowe, połączenie kolorystyki obuwia z odzieżą wierzchnią dając niesamowity kontrast co wyglądało bardzo zjawiskowo. Poniżej zamieszczam zdjęcia z tego wydarzenia...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz